Historia projektu / 2023 / 04

Historia projektu

21 kwi

Gdańska Szkoła pod Żaglami 2023 – laureaci

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż komisja rekrutacyjna dokonała oceny zgłoszeń i wyboru uczestników tegorocznej edycji "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami". Pięknie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział i rozpoczynamy proces przygotowań do rejsu :)

DSF6366Cieszymy się, że oferta gdańskiego żaglowca po raz kolejny okazała się atrakcyjna dla młodzieży i wierzymy, że wspólny rejs tylko utwierdzi Was w przekonaniu o celności swojego wyboru, by ponad dwa tygodnie wakacji spędzić pod żaglami tej unikatowej jednostki, w rejsie z ciekawym i rozwijającym programem edukacyjnym i turystycznym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu rekrutacyjnego. Napłynęło sporo bardzo ciekawych i ujmujących listów motywacyjnych, których lektura dała komisji wiele satysfakcji. Mamy świadomość tego, że czasy są niespokojne i trudne pod wieloma względami. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nie zabrakło Wam zapału (zapewne przy wsparciu bliskich), by, może trochę na przekór tej niełatwej sytuacji, próbować szukać szczęścia i przygód w żeglarskim wydaniu.

A oto lista uczestników tegorocznej, już ósmej z kolei, edycji “Gdańskiej Szkoły pod Żaglami”:

 1. Zofia On*sz*o
 2. Maciej D*m*ek
 3. Julia H*n*e
 4. Aleksandra Ber*a*i*w*cz
 5. Antoni S*m*a
 6. Antonina B*r*s
 7. Maksymilian M*si*w*cz
 8. Magdalena M*szcz*k
 9. Michał Ro*cz*ń*ki
 10. Anastazja G*ł*ń*ka
 11. Antonina Ad*m*w*cz
 12. Jagoda K*mi*ska
 13. Natalia D*br*w*ka
 14. Mateusz K*uszcz*ń*ki
 15. Karol K*on*cki
 16. Pola S*d*w*ka
 17. Wiktoria M*l*k
 18. Hanna K*sz*ur*o
 19. Ewa G*r*a
 20. Iga R*jch*w*ka

Wkrótce otrzymacie od nas specjalny e-mail z instrukcjami w sprawie dalszych czynności organizacyjnych, więc zaglądajcie do poczty elektronicznej 🙂

Do zobaczenia na pokładzie “Generała Zaruskiego”! 🙂

 • Email Formularz kontaktowy
 • Lokalizacja Armator jednostki
 • Kotwica Statek / załoga