Historia projektu / 2017 / 12

Historia projektu

27 gru

Terminarz Żeglarski na Nowy Rok!

Na rynek księgarski trafiło najnowsze wydanie tej ciekawej propozycji wśród kalendarzy i książkowych organizerów. Nam jest szczególnie bliskie. Polecamy! :)

Za kilka dni wejdziemy w nowy 2018 rok. Wszyscy składamy sobie z tej okazji najlepsze życzenia. A Nowy Rok dla żeglarzy może być jeszcze lepszy, jeśli jego bieg będzie odmierzał najnowszy “Terminarz Żeglarski”, w którym nie zabrakło miejsca dla Zaruskiego 🙂
Wydanie jest kolorowe, pięknie ilustrowane i zawiera przydatne kompendium wiedzy żeglarskiej.

Jak zapewnia wydawca, jest to:
-Terminarz dla pasjonatów żagli – hobbystów i zawodowców. Podręczny kalendarz, w którym można zaplanować czas, dzieląc go na prywatny i zawodowy. Zawiera przejrzyste kalendarium i zawsze aktualną bazę teleadresową. Część informacyjna, zawierająca fachowe informacje i ciekawostki, poszerzy wiedzę początkującemu miłośnikowi żagli i z pewnością umili czas każdemu wilkowi morskiemu.

20 gru

Wszystkiego Świątecznego!!! :):):)

Przed nami wszystkimi jest wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia.

Czas spotkań i świętowania w gronie najbliższych. Czas odpoczynku i wytchnienia po codziennych trudach i spiętrzeniu obowiązków w końcówce roku. Czas prezentów, planów i noworocznych postanowień.
Biuro Armatorskie Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz załoga STS “Generał Zaruski”, życzą Wszystkiego Świątecznego! 🙂

12 gru

“Morskie Impresje” – wiwat laureaci!

Za nami finał XII edycji pomorskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez ex-Gimnazjum nr 19 z Gdańska, pt. "Morskie Impresje".

Od kilku lat mamy przyjemność wspierać tę cenną inicjatywę. Znów mogliśmy się podziwiać sporo uroczych zdjęć o tematyce morskiej. Po raz kolejny też mogliśmy laureatów konkursu zaprosić na Zaruskiego. W najbliższym sezonie popłyną z nami Mateusz Wilczewski, Amelia Beśka i Hanna Bzdeń. Gratulujemy! 🙂

Cieszy nas bardzo to, że młodzież garnie się do sztuki próbując swoich sił w tak wdzięcznej tematyce, jak morze i kojarzone z nim zjawiska i obiekty.
Cieszymy się też, że w maju będziemy mieli okazję, zabrać laureatów tego konkursu w rejs Zaruskim, by mogli zobaczyć świat przez obiektyw aparatu, również od strony wody.

Organizatorom konkursu, a w szczególności pani Basi Bielenkiewicz, gratulujemy inicjatywy i determinacji w organizacji tego przedsięwzięcia, trzymając równocześnie kciuki za przyszłe jego edycje 🙂

Zwycięska fotografia autorstwa Mateusza Wilczewskiego

III m. Hanna Bzdeń

II m. Amelia Beśka – fotografia pt. Wzburzenie

II m. Amelia Beśka – fotografia pt. Spokój

II m. Amelia Beśka – fotografia pt. Nadzieja

  • Email Formularz kontaktowy
  • Lokalizacja Armator jednostki
  • Kotwica Statek / załoga