Historia projektu / 2020 / 03

Historia projektu

20 mar

Gdańska Szkoła pod Żaglami 2020 – wyniki

Stało się. Konkurs rozstrzygnięty :) Ogłaszamy zatem listę uczestników wyjątkowej edycji "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami". Napłynęło dwa razy tyle zgłoszeń co rok temu, a także wzrósł ich poziom, zarówno merytoryczny, jak i twórczy. DZIĘKUJEMY! :)

Widać, że do ostatniej chwili trwały prace nad przygotowaniem ambitnych aplikacji, bo znakomita większość zgłoszeń napłynęła w ostatnie dwa dni 🙂 Była to dla nas niezła próba nerwów ;):) Cierpliwość popłaciła. Ogromnie cieszy nas ilość zgłoszeń oraz niespotykany dotąd poziom jakości prac dodatkowych i wymowa listów motywacyjnych. Naprawdę z przyjemnością się to czytało, a perspektywa wspólnego rejsu na Islandię, nabierała dodatkowego waloru. Rejs, również pod względem edukacyjnym i samokształceniowym, zapowiada się bardzo obiecująco i to nas bardzo buduje 🙂 Gratulujemy Wam determinacji, pasji, pomysłowości i kreatywności! Tak trzymać! 🙂

Komisja rekrutacyjna miała trudny wybór, a w wielu przypadkach różnice punktowe ocen poszczególnych aplikacji, wahały się w obrębie ćwierci czy połowy punktu. Gdybyż tak wszystkich udało się zmieścić na Zaruskim… ;):)

Zgodnie z regulaminową deklaracją i satysfakcją z plonu tej rekrutacji, publikujemy listę laureatów (maskując część pisowni z uwagi na ochronę danych osobowych):

 1. Agata Pszcz***ka
 2. Monika Z***ala
 3. Ada Lewan***ka
 4. Weronika Sero***ska
 5. Olga Lesz***wicz
 6. Mateusz Kra***ski
 7. Stanisław Zgli***ki
 8. Agnieszka Bull***n
 9. Michał Kac***ak
 10. Ewa Ob***cz
 11. Kaja Gór**a
 12. Julia Owcz***k
 13. Stanisław Sul***k
 14. Barbara Młyn***a
 15. Maria Sz***c
 16. Helena Poni***wska
 17. Antonina Ada***icz
 18. Magdalena Kuch***ka
 19. Marcel Ma***k

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i tak wysoki poziom jakości zgłoszeń. Pokazaliście, że stać Was na bardzo wiele i bez względu na ostateczny werdykt, zaprezentowaliście się z tak budującej strony, że z rosnącym apetytem można patrzeć w przyszłość. Kłaniamy się nisko w dowód uznania i mówimy: tak trzymać! ??? ?

 • Email Formularz kontaktowy
 • Lokalizacja Armator jednostki
 • Kotwica Statek / załoga