Logotypy i elementy graficzne

Ponieważ często zwracacie się do nas w sprawie użycia logo czy innego elementu graficznego w ramach wspólnych przedsięwzięć żeglarskich, postanowiliśmy Wam te zasoby udostępnić. A gdybyście chcieli podzielić się z nami swoimi materiałami foto czy wideo z rejsu (w większej ilości), możemy Wam udostępnić nasz serwer FTP. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Armatorskim.

Znajdziecie je tu w różnych formatach graficznych i wersjach kolorystycznych. Jeśli będą potrzebne można je pobrać. Ponieważ jednak pozostają one naszą własnością i chcemy mieć wpływ na to jak, gdzie i kiedy zostaną użyte, prosimy każdorazowo o kontakt w tej sprawie, celem uzgodnienia zasad wykorzystania tych materiałów.

W sekcji “Pliki do pobrania” po lewej stronie znajdziecie różne formaty graficzne plików z logotypami: CDR to pliki programu CorelDRAW, przydatne do skalowania bez utraty jakości, JPG najlepiej wykorzystać w dokumentach czy prezentacjach, a PDF do druku (o ile nie będzie potrzebne duże skalowanie). W folderze “PNG_zbiór.zip” znajdują się transparentne (pozbawione tła) wersje w formacie PNG, który idealnie nadaje się m. in. do zastosowań internetowych.
Mamy nadzieję, że ten zestaw wyczerpie potrzeby ewentualnych zastosowań graficznych :).

W sprawie wykorzystania udostępnionych materiałów lub innych ich wariantów, prosimy o kontakt z Biurem Armatorskim – krzysztof.debski@sportgdansk.pl

Prosimy też byście każdy swój projekt, który wykorzystuje udostępnione tu materiały, konsultowali z nami przed rozpoczęciem druku, haftu czy użyciem w inny sposób 🙂

  • Email Formularz kontaktowy
  • Lokalizacja Armator jednostki
  • Kotwica Statek / załoga