Historia projektu / 2010 / 03

Historia projektu

5 mar

Zaruski na targach “Wiatr i Woda”

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów wodnych na targi “Wiatr i Woda”, które odbędą się w Warszawie w dniach 11-14.03.2010r.

Tegoroczne targi zapowiadają się równie interesująco jak ubiegłoroczne i mamy nadzieję spotkać tam wielu przyjaciół “Zaruskiego”, żeglarzy, wodniaków. Tym razem nasz udział w targach będzie osobiście wspierał Ambasador Gdańska ds. Morskich, Mateusz Kusznierewicz, z którym spotkamy się na głównej scenie w sobotę o godz. 13.

Nasz udział w targach możliwy jest dzięki uprzejmości i gościnie organizatora, firmy Murator Expo, której już teraz gorąco dziękujemy za okazję do promocji dzieła odbudowy zasłużonego polskiego żaglowca. Więcej szczegółów o samej imprezie na stronie Wiatr i Woda

4 mar

Jesteśmy na FaceBook’u

Projekt “Gdańsk ratuje Żaglowiec” funkcjonuje już na najpopularniejszym portalu społecznościowym Facebook.

Choć s/y Generał Zaruski to jednostka zabytkowa i tradycyjna, w promocji dzieła odbudowy tego jachtu, nie unikamy nowoczesnych rozwiązań i narzędzi. Mamy nadzieję, że wielu użytkowników Facebooka będzie odwiedzać naszą stronę, korzystać z oferowanych przez serwis form zawierania przyjaźni i budowania wzajemnych kontaktów. Wierzymy, że dzięki Facebookowi będziemy jeszcze bliżej Was, a nasze wspólne przedsięwzięcia zyskają nowy wymiar.

Każdy kto chce nas znaleźć na Facebooku, po zalogowaniu się do serwisu powinien w okienku wyszukiwarki wpisać: Generał Zaruski. Gdańsk ratuje Żaglowiec. Zapraszamy do kontaktu w wirtualnym świecie!

  • Email Formularz kontaktowy
  • Lokalizacja Armator jednostki
  • Kotwica Statek / załoga