ECO-SHIP i przyszli Oficerowie Ekologiczni – wyniki konkursu 17 czerwca 2022

Przed nami chyba jedno z ważniejszych rozstrzygnięć sezonu 2022 :) Z nieukrywaną radością i dumą prezentujemy listę laureatów konkursu na rejsy ECO-SHIP vol. 1 i 2!!!

FHD__DSC7784

Ku naszej uciesze do konkursu stanęły aż 34 osoby, choć jeszcze na 3 dni przed zakończeniem terminu napływu zgłoszeń, mieliśmy ich jedynie 8 i martwiliśmy się o skompletowanie pełnych załóg na oba rejsy. Lecz jak to zwykle bywa, największa motywacja i mobilizacja pojawiły się na samym finiszu 😉 Wszystkim 34 uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy ekologicznego, żeglarskiego i społecznego zapału oraz determinacji. Byliśmy bardzo zbudowani poziomem i wymową Waszych listów motywacyjnych, a Wasze doświadczenia w wymienionych wyżej dziedzinach sprawiają, że bardzo żałujemy, że Zaruski nie jest z jakiejś ekologicznej gumy i nie można go rozciągnąć, tak by zabrać w te rejsy wszystkich kandydatów. Cieszy nas fakt, że tak wartościowa młodzież garnie się do edukacji morskiej i ekologicznej, a sytuacja naszej Błękitnej Planety nie jest jej obojętna. Głęboko wierzymy w to, że dzięki Wam przybliżymy się choć trochę do spowolnienia degradacji otaczającego nas środowiska, a w szczególności tego, które jest nam tak bliskie z uwagi na materię, w której działamy.

Jak zapewne wiecie projekt “ECO-SHIP – environmental and maritime of youth” realizujemy w partnerstwie międzynarodowym z partnerami z Litwy (Klaipedos Universitetas) oraz Finlandii (Keep the Archipelago Tidy Association), więc z naszego konkursu mogliśmy wyłonić po pięciu kandydatów na każdy z rejsów. A oto ich lista wraz z przyporządkowaniem do wskazanego terminu rejsu:

 

Rejs ECO-SHIP 1 w terminie 18-31 lipca:

1. Alicja Nadzi****wicz

2. Zuzanna Jar***ło

3. Antoni S**ka

4. Edyta Gl**ska

5. Maja Wi**na

 

Rejs ECO-SHIP 2 w terminie 6-19 sierpnia:

1. Maja Kra*****ska

2. Natalia Dąb***ska

3. Hanna S**ka

4. Maciej Dę**k

5. Daria Bł***arz

Combo

  • Email Formularz kontaktowy
  • Lokalizacja Armator jednostki
  • Kotwica Statek / załoga