Aktualności

Zaruski w świetnej formie po powrocie z Nexo.

Żaglowiec i załoga wrócili z rejsu technicznego do Nexo na Bornholmie. Serce roście patrząc na jego efekty :).Jak powiem, że w tak dobrej kondycji jacht jeszcze nie był, to pewnie mi nie uwierzycie :). Zgadza się, jednostka po odbudowie jest ciągle młoda morskim stażem, ale dla drewnianego jachtu każdy sezon to wyzwanie i nie pozostaje obojętny na jego kondycję. Szczególnie części podwodnej, do której nie ma na co dzień dostępu. A do tej pory nie mieliśmy tak komfortowych warunków dla operacji jej konserwacji, jak w Nexo. Krótko mówiąc jest naprawdę SUPER! Z resztą już za niecałe 2 tygodnie możecie to zobaczyć na własne oczy podczas Gdańskiego Otwarcia Sezonu Żeglarskiego :).

Mając do dyspozycji świetną załogę naszych młodych wolontariuszy, oraz wspaniałe warunki techniczne w Nexo, a także optymalną pogodę, udało się osiągnąć wszystkie cele tej wyprawy. Jednostka jest gotowa do wytężonej morskiej służby w nadchodzącym sezonie.

Zapraszam was do obejrzenia filmu, jaki z tej wyprawy zrobiła Kamila Nowak - dziękujemy! :)Naszym młodym przyjaciołom, którzy tak wiernie i z oddaniem wspierają nas na Zaruskim, składamy serdeczne podziękowania i mamy nadzieję, że sami odczuwają satysfakcję z tego, iż przyłożyli swoje ręce do tego w jak świetnej formie jest obecnie statek.

Pozdrawiam, Krzysztof Dębski, kier. Biura Armatorskiego MOSiR w Gdańsku

Zapraszam do obejrzenia mini albumu zdjęć autorstwa Łukasza Kroenke.


» Szukaj

» Pogoda

» Wideo