Aktualności

Spotkanie z Generałem w pełnym słońcu

W niedzielę odbył się drugi i zarazem ostatni w tym sezonie rejs promocyjny "Poznaj Generała", dający możliwość niemal każdemu posmakowania żeglarskiej przygody na pokładzie tego unikatowego jachtu.W niedzielę odbył się drugi i zarazem ostatni w tym sezonie rejs promocyjny "Poznaj Generała", dający możliwość niemal każdemu posmakowania żeglarskiej przygody na pokładzie tego unikatowego jachtu. Inaczej niż w lipcu, tym razem dopisała nam piękna, ciepła i słoneczna pogoda :)

Rejs był okazją do poznania idei szkolenia morskiego stworzonej przez gen. Mariusza Zaruskiego, historii żaglowca, jego odbudowy przez Miasto Gdańsk oraz do posmakowania żeglarstwa. Nie do przecenienia okazały się także morskie opowieści załogi oficerskiej i okazja do uczestnictwa we wszystkich żeglarskich operacjach na statku.

Ponieważ ta ogólnodostępna formuła darmowego dla uczestników rejsu promocyjnego bardzo przypadła Państwu do gustu, a wrześniowy termin miał nawet sporą listę rezerwową, planujemy w przyszłym sezonie również organizować tego typu rejsy i okazje do spotkania z Generałem, z których będzie Państwo mogli skorzystać. Zapraszamy! :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo