Nadchodzące wydarzenia

I PZU Gdańsk Maraton

Po raz pierwszy Gdańsk będzie gościł tej klasy imprezę, a Zaruski - jej organizatorów.

Jak piszą organizatorzy na swojej stronie, 1. PZU Gdańsk Maratonu to najnowsza propozycja biegowa Miasta Gdańsk.
Wychodząc naprzeciw olbrzymiego zainteresowania imprezami biegowymi w Gdańsku, postanowiliśmy zorganizować wyjątkową imprezę, którą – mamy nadzieję – każdy uczestnik będzie miło wspominał. Naszą ambicją jest mocne wejście w kalendarz najważniejszych wydarzeń biegowych w Polsce. Ta propozycja, wraz z półmaratonem, który zadebiutował w październiku 2014 oraz tradycyjnym Biegiem Westerplatte na 10 km, stworzą kompletną ofertę startów dla miłośników biegania w naszym mieście.

I choć żaglowiec z pozoru ma niewiele wspólnego z maratonem biegowym, to jednak gdańska jednostka flagowa będzie miała w tym wydarzeniu swój udział. Dzień wcześniej bowiem będzie gościć na pokładzie organizatorów i sponsorów imprezy, a potem w jednym z rejsów popłyną z nami - w nagrodę - wolontariusze zaangażowani w pomoc przy maratonie.
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie PZU Gdańsk Maraton

Wierzymy także, że wśród gdańskich (i nie tylko) żeglarzy, jest wielu amatorów biegania, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Trzymamy za wszystkich kciuki i - nieco przewrotnie - życzymy stopy wody... ;):).

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo