Aktualności

Takich Targów jeszcze nie było!

Za nami wyjątkowa edycja targów turystycznych na Amber EXPO w Gdańsku.O tym że idą zmiany pisaliśmy wcześniej. Ale tego że będą to tak dobre zmiany z tak pozytywnym odbiorem społecznym, chyba nikt się nie spodziewał. Tym bardziej się cieszymy, że mieliśmy okazję tam być, widzieć to, uczestniczyć w tym i spotkać się z Wami :).
Przez dwa dni targi dosłownie pękały w szwach i to pomimo rewelacyjnej pogody w sobotę, która wiele osób mogła wyciągnąć w plener. Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Kajak Expo, Bike Festiwal, Baltic Games, Festiwal Smaków Food Tracków, ściągnęły do hal Międzynarodowych Targów Gdańskich, plejadę renomowanych wystawców i operatorów branżowych, a także tysiące turystów, ludzi aktywnych, miłośników różnego rodzaju sportów i form rekreacji. Przez dwa dni było tam jak w ulu :). Dużą atrakcją był spory kawałek plaży urządzony przez MOSiR w Gdańsku, gdzie można było pograć w siatkówkę, badmintona, czy po prostu pobawić się w różne piaskowe gry i zabawy.
Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy w tym wziąć udział. I tu od razu należą się WIELKIE podziękowania naszym młodym gdańskim wolontariuszom, którzy w licznej grupie stawili się na nasze wezwanie, a potem w nowych specjalnie na ten sezon przygotowanych białych koszulkach załogi Zaruskiego, prezentowali dumnie naszą działalność i promowali żeglarstwo.
Mamy nadzieję że MTG podążą dalej tą drogą i na kolejnym festiwalu spotkamy się w jeszcze lepszej formule i wspaniale spędzimy czas.

Zachęcam Was do obejrzenia zdjęć na stronie organizatora imprezy Amber EXPO

A teraz, już prawdziwie po żeglarsku, szykuje się do sezonu na wodzie :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo