Nadchodzące wydarzenia

ABC Żeglarstwa - zapraszamy

Akademia Żeglarska Zaruskiego zaprasza na wiosenną edycję kursu podstaw wiedzy żeglarskiej. Do zobaczenia na pokładzie gdańskiego żaglowca! :)Jak co roku wiosną rozpoczynamy zasadnicze przygotowania do sezonu. Zarówno pod względem promocyjnym - w tym celu spotkamy się z Wami podczas gdańskiego Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego, jak i edukacyjnym - rusza kolejna edycja kursu "ABC żeglarstwa".
Przez cztery dni (13-16.04.) będziemy spotykać się na pokładzie gdańskiego żaglowca, by zgłębiać tajniki wiedzy z historii żeglarstwa, specyfiki życia na jachcie, podstaw nawigacji i meteorologii czy bezpieczeństwa żeglugi. Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym jednodniowym rejsie na STS „Generał Zaruski”.
Zajęcia będą się odbywać w godz. 16:00-18:00 na żaglowcu zacumowanym w Marinie "Sienna Grobla", ul. Na Stępce 6 w Gdańsku. Poniżej znajdziecie mapkę, by łatwiej było do nas trafić, oraz formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy osoby w wieku 15-25 lat. Aby wziąć udział w kursie należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.zaruski.pl, wypełnić i wysłać na adres mailowy: piotr.krolak@mosir.gda.pl. Grupa składa się z 10 osób. O zakwalifikowaniu się na kurs decyduje prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i kolejność zgłoszeń.

Kurs jest bezpłatny.

Pozdrawiamy żeglarskim AHOJ i zapraszamy!!! :)

Pobierz dokumenty:

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo