Nadchodzące wydarzenia

Gotowi do zimowania

Pod koniec października rozpoczniemy przygotowania do zimowania, a jacht okryje specjalny namiot.Uszyty przez firmę BrytSails namiot, świetnie sprawdził się już w poprzednich sezonach. Chroni pokład przed chłodem, wiatrem i opadami, pozwalając na utrzymanie wyższej niż na zewnątrz temperatury. Mamy nadzieję że przy sprzyjającej aurze i dzięki namiotowi, uda nam się wykonać jeszcze niezbędne prace konserwacyjne, wymagające zdecydowanie dodatnich temperatur.
Liczymy także na to, że uda nam się zakupić ze środków zbiórki publicznej, pokrowce na żagle, które od przyszłego sezonu będą je chronić podczas dłuższych postojów w portach. Osłonięta będzie także winda kotwiczna oraz świetliki pokładowe nad kubrykiem i mesą oficerską.
Do zimowania przygotowane zostaną także urządzenia, systemy i instalacje znajdujące się na statku, by niskie temperatury których można się spodziewać na początku roku, nie poczyniły żadnych szkód.

Gotowy do zimy i osłonięty namiotem Zaruski, będzie jednak - jak co roku - otwarty dla zorganizowanych grup zwiedzających oraz gotowy do zajęć stacjonarnych dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo