Aktualności

Pyszna zabawa na Baltic Sail :)

W letniej i pogodnej atmosferze odbył się w Gdańsku zlot Baltic Sail. Już drugi raz mieliśmy przyjemność brać w nim udział, jako flagowa jednostka Miasta Gdańska.

Kolejny raz też odbyła się żeglarska olimpiada w ramach Dnia Otwartego na Zaruskim. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy, uczestnicy wrócili do domu z nagrodami i cennymi pamiątkami.
Przy tej okazji pragniemy gorąco podziękować naszym pomocnym wolontariuszom, absolwentom Gimnazjum im. Mariusza Zaruskiego, którzy wspierają nas od lat podczas tego typu wydarzeń. Słowa uznania należą się także p. Eli Kowalik, która tą grupą "wychowanków Zaruskiego" zawiaduje i dba o to, by pożytecznie spędzali wakacje :).

Baltic Sail to impreza z tradycjami, a przy tak dobrej pogodzie jak w miniony weekend, było to najważniejsze wydarzenie w Gdańsku, Trójmieście i tej części Polski. Przez cztery dni nad Motławą działo się wiele dobrego. Oprócz samego zlotu żaglowców, regat Nord Cup, odbył się jak co roku festiwal "Szanty pod Żurawiem", a na Targu Rybnym moc atrakcji oferowało żeglarskie miasteczko.
Ci co byli, widzieli i skorzystali, pewnie się ze mną zgodzą. Tych co nie byli chcemy tą drogą zachęcić - do zobaczenia następnym razem! :)

AHOJ!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo