Free Time – czas na żagle! 9 kwietnia 2019

Free Time Festiwal na targach AmberEXPO, to coroczny zwiastun wiosennych propozycji sportu, rekreacji i wypoczynku oraz okazja do spotkania przyjaciół i miłośników żeglarstwa. Tym razem zaprezentowaliśmy się w doborowym towarzystwie gdańskich oldtimerów, z którymi szykujemy wyjątkową imprezę na 18.05.2019 r.

Za nami kolejna edycja wyjątkowej imprezy targowej w Gdańsku. Free Time Festiwal z każdym rokiem coraz piękniej się rozwija i brać udział w tej imprezie, to dla nas prawdziwa frajda 🙂 Poza tym te targi zawsze przynoszą zapach wiosny i perspektywę spędzania czasu na świeżym powietrzu 🙂 W tym roku mieliśmy wyjątkowo atrakcyjna propozycję, gdyż w roku promocji owoców projektu “Baltic Pass – Maritime Heritage Tours”, realizowanego w Programie Interreg “Południowy Bałtyk 2014-2020”, nasze stoisko zostało urządzone właśnie przez nasz unijny projekt, a na nim promowaliśmy rejs “Poznaj gdańskie oldtimery”, który odbędzie się 18.05.2019 r. W związku z tym przedsięwzięciem na naszym stoisku gościliśmy armatorów gdańskich jachtów, a wisienką na torcie naszego sobotniego programu, była prezentacja i żeglarska debata kapitanów Jerzego Jaszczuka i Jerzego Wąsowicza, armatora jachtu “Antica”.
Odwiedziło nas naprawdę wiele osób, a zaproponowane przez nas atrakcje cieszyły się takim zainteresowaniem, jakiego się nie spodziewaliśmy. Tym bardziej jest nam miło 🙂

Pamiętajcie zatem hasło na nadchodzący sezon – jeśli czas wolny, to żagle! 🙂

  • Formularz kontaktowy
  • Armator jednostki
  • Statek / załoga