Gdańska Szkoła pod Żaglami 2021 – laureaci 18 czerwca 2021

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż komisja rekrutacyjna dokonała oceny zgłoszeń i wyboru uczestników tegorocznej edycji "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami". Pięknie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział i wychodzimy na ostatnią prostą przygotowań do rejsu :)

Cieszymy się, że oferta gdańskiego żaglowca po raz kolejny okazała się atrakcyjna dla młodzieży i wierzymy, że wspólny rejs tylko utwierdzi Was w przekonaniu o celności swojego wyboru, by dwa tygodnie wakacji spędzić pod żaglami tej unikatowej jednostki, w rejsie z ciekawym i rozwijającym programem edukacyjnym i turystycznym.

Jeśli śledziliście medialne doniesienia wiecie, że ostatecznie regaty “The Tall Ships Races” zostały przez organizatora, z powodów epidemicznych, odwołane. Choć przykra jest to sytuacja dla wszystkich zainteresowanych osób i organizacji, państw i miast-portów, które zamierzały gościć żaglowce i uczestników, to dzięki temu iż, przewidując taką ewentualność, wcześniej zdecydowaliśmy się na zmianę planów, mogliśmy przygotować alternatywną propozycję i skutecznie przeprowadzić rekrutację.

Pełen opis planowanej wyprawy znajdziecie na tej stronie.

A oto lista uczestników tegorocznej, już siódmej z kolei, edycji “Gdańskiej Szkoły pod Żaglami”:

 1. B*l*z*w*ka Malwina
 2. D*b*o*s*i Szymon
 3. D*n*w*ki Adam
 4. D*i*n*z*e*a Lena
 5. J*b*o*s*a Natalia
 6. K*w*l*z*k-Z*b*la Jan
 7. K*z*c*a Judyta
 8. K*z*c*i Karol
 9. K**k Roman
 10. K*r*w*c*a Wanda
 11. L*s*c*e*i*z Olga
 12. M*y*a*s*a Barbara
 13. M*s*e*i*z Maksymilian
 14. N*e*s*j Michał
 15. R*s*ak Patryk
 16. S*a*i*s*a Martyna
 17. S*u*e*ko Barbara
 18. S*y*a*s*i Kewin
 19. Ś*i*s*a Zofia
 20. Z*l*n*c*i Stanisław

Z uwagi na to, że do rejsu został miesiąc, prosimy uczestników o maksymalne szybkie dopełnienie formalności – zgłoszenia i wpłaty. Otrzymacie od nas specjalny e-mail z instrukcjami w tej sprawie, więc zaglądajcie do poczty elektronicznej 🙂

Do zobaczenia na pokładzie “Generała Zaruskiego”! 🙂

 • Email Formularz kontaktowy
 • Lokalizacja Armator jednostki
 • Kotwica Statek / załoga