Gdańska Szkoła pod Żaglami 2019 – laureaci 26 kwietnia 2019

Zgodnie z regulaminem publikujemy dziś wyniki konkursu, którego celem była rekrutacja na wyjątkowy rejs sezonu - V. edycję "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami". Wpłynęła rekordowa ilość zgłoszeń, a także wzrósł ich poziom, zarówno merytoryczny, jak i wizualny. DZIĘKUJEMY!

Ogromnie cieszy nas ilość zgłoszeń, ich poziom jakości oraz fakt, że już niemal od pierwszego dnia rekrutacji napływały one dość systematycznie, a młodzież nie odkładała swojego udziału do ostatniej chwili 🙂 Na konkurs wpłynęło sporo ciekawych zgłoszeń, wyznań dotyczących żeglarskich marzeń i ambicji. Otrzymaliśmy też wiele twórczych dzieł, świadczących o determinacji i kreatywności młodych ludzi. I o to chodziło 🙂

Komisja rekrutacyjna miała trudny wybór, a jednym z kryteriów był fakt pierwszorazowego udziału w tej żeglarskiej wyprawie. Pragniemy bowiem dać jak największej liczbie młodych ludzi szansę udziału w tym rejsie licząc na to, iż rozbudzimy (lub umocnimy) w nich żeglarską pasję, by wracali na morze tak często jak to tylko będzie możliwe.

Zgodnie z regulaminową deklaracją i satysfakcją z plonu tej rekrutacji, publikujemy listę laureatów (maskując część pisowni z uwagi na ochronę danych osobowych):

 1. Hanna Si**a
 2. Magdalena Woź***k
 3. Agata Szyd***o
 4. Dawid Cu***tek
 5. Ida Wyk**r
 6. Kuba Trz**ot
 7. Zuzanna Piot**wicz
 8. Jakub P**elczyk
 9. Jan Szy**ński
 10. Mateusz Żebr***i
 11. Maja Kraw***ńska
 12. Maciej Dziew**
 13. Kaja Dąb***ska
 14. Magdalena Kró***iewicz
 15. Antonina Ad***wicz
 16. Paweł Ra**

Po majówce przystąpimy do procedowania dalszej części formalności związanych z udziałem. A tym czasem GRATULUJEMY i życzymy udanego majowego weekendu! 🙂

 • Formularz kontaktowy
 • Armator jednostki
 • Statek / załoga