Logotypy i materiały do zastosowań graficznych

Ponieważ często zwracacie się do nas w sprawie użycia logo czy innego elementu graficznego, w ramach wspólnych przedsięwzięć żeglarskich, postanowiliśmy Wam te zasoby udostępnić. Tym bardziej, że w tym roku posługujemy się jubileuszowym logotypem 80-lecia istnienia jachtu.

Znajdziecie je tu w różnych formatach graficznych i wersjach kolorystycznych. Jeśli będą potrzebne można je pobrać. Ponieważ jednak pozostają one naszą własnością i chcemy mieć wpływ na to jak, gdzie i kiedy zostaną użyte, prosimy każdorazowo o kontakt w tej sprawie, celem uzgodnienia zasad wykorzystania tych dóbr.

Poniżej znajdziecie pliki udostępnionych znaków i elementów graficznych. W folderze “PNG.zip” znajdują się transparentne (pozbawione tła) wersje w formacie .png, który idealnie nadaje się m. in. do zastosowań internetowych.
Mamy nadzieję, że ten zestaw wyczerpie potrzeby ewentualnych zastosowań graficznych :).

W sprawie wykorzystania udostępnionych materiałów lub innych ich wariantów, prosimy o kontakt z Biurem Armatorskim – krzysztof.debski@sportgdansk.pl

Prosimy też byście każdy swój projekt, który wykorzystuje udostępnione tu materiały, konsultowali z nami przed rozpoczęciem druku czy użyciem w inny sposób 🙂

  • Formularz kontaktowy
  • Armator jednostki
  • Statek / załoga