Nadchodzące wydarzenia

Zaruski Cup - pierwsza edycja regat

Zapraszamy na pierwszą edycję regat, których patronem i ozdobą będzie STS Generał Zaruski

Po dużym sukcesie Regat o Puchar Mariny Gdańsk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza wszystkich żeglarzy na kolejną atrakcyjną imprezę - Regaty o Puchar STS Generał Zaruski - Zaruski Cup. Odbędą się one w dniach 13-14 lipca 2013 i zostaną rozegrane w klasach KWR, ORC oraz OPEN - jachtów turystycznych.

Od strony organizacyjnej wydarzenie nawiązywać będzie do Regat o Puchar Mariny Gdańsk. O profesjonalizm regat zadba zespół sędziowski pod wodzą p. Barbary Grabarz. Wspierać ją będą: Sławomir Rejmer, Igor Rejmer oraz Wojciech Denderski. Trasa zostanie ustawiona w najbliższej odległości od Mola Gdańsk tak by wszyscy zebrani na nim oraz pobliskich kąpieliskach mieli możliwość przyjrzenia się zawodom. Niezłomny Władek Cebula zapewni wszystkim profesjonalny komentarz przybliżający niuanse zmagań wszystkim zainteresowanym.

Niezwykle istotnym elementem będzie również obecność samego żaglowca STS Generał Zaruski, na którym zlokalizowana będzie komisja sędziowska i który będzie również wyznaczał linię startu i mety poszczególnych wyścigów.

Nie zabraknie okolicznościowych atrakcji jak koncert gdańskich szantymenów pod wodzą Kamila Badziocha, żeglarskie after party w Klubie Morza Zejman, na uczestników czekają pamiątkowe koszulki, a na tryumfatorów unikatowe puchary oraz cenne nagrody, Impreza ma patronat Prezydenta RP, a dwa najlepsze jachty w klasie KWR otrzymają puchary ufundowane przez kancelarię głowy państwa.Poniżej możecie pobrać sobie plakat w dużym czytelnym formacie

Pobierz dokumenty:

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo