Aktualności

Generał poznany...

Za nami ostatni w tym sezonie rejs promocyjny "Poznaj Generała".Jak na zawołanie, Generał zaprezentował się z najlepszej możliwej strony, oferując świetną żeglugę, różne pogodowe scenariusze oraz widoki. Można śmiało powiedzieć, że w ciągu tego krótkiego rejsu, pogoda dała nam posmakować czterech pór roku ;):) A każdej tylko tyle ile trzeba. Dopisał wiatr (6-8 B), było dużo słońca, trochę pokropiło, a Zaruski pruł fale :)

Nie zabrakło także morskich opowieści kpt. Jerzego Jaszczuka, z których uczestnicy mogli się dowiedzieć o barwnej postaci gen. Mariusza Zaruskiego, jego żeglarskiej fascynacji, idei wychowania morskiego, a wisienką na torcie była relacja z pierwszej ręki o tym, jak to gdański żaglowiec 2 lata temu spotkał na swej drodze do gdańskiego portu, wieloryba :)

Dopisała nam także załoga, która dziarsko angażowała się do żeglarskich zajęć, cieszyła się pogodą i każdy jej "dar" przyjmowała co najmniej jak wyzwanie lub po prostu gwarancję niezapomnianej żeglarskiej przygody :)» Szukaj

» Pogoda

» Wideo