Aktualności

Zaruski płynie w wyścigu TTSR 2013

Według informacji z serwisu monitorującego przebieg rywalizacji, dziś o 5:00 Zaruski był na 14 pozycji wśród 24 jednostek w swojej klasie.

To całkiem obiecujący wynik. Tym bardziej, iż śledząc bieżącą sytuację w wyścigu (link do strony poniżej artykułu; zakładka Race 2 - Riga to Szczecin) możemy zauważyć, iż STS Generał Zaruski płynie obecnie (godz. 10:00) w czołówce stawki (na 8-9 pozycji). Ale to oczywiście o niczym nie świadczy i nie pozostaje nam nic innego jak pilnie śledzić rywalizację na poniższej stronie i trzymać kciuki. Tym bardziej iż nie znając wskaźników konstrukcyjnych jakie przyjął organizator dla każdej z jednostek, nie jesteśmy w stanie ocenić jaka jest rzeczywista pozycja każdej z nich w rankingu. Ale emocjonować się nam wolno, co też czynimy :). Poniżej zrzut ekranu mapy z godziny 10:00.Mapa rywalizacji YellowBrick

Tu znajdziecie formularz podający wyniki (jednak kilka godzin wstecz względem aktualnej sytuacji). Aby zobaczyć wyniki, należy wybrać odpowiedni wyścig z rozwijanej listy, a potem prezentację według klasy jednostek (z kolejnej listy rozwijanej).

Wyniki on-line TTSR 2013

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo