Aktualności

"Morskie Impresje" - wiwat laureaci!

Za nami finał XII edycji pomorskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez ex-Gimnazjum nr 19 z Gdańska, pt. "Morskie Impresje".

Od kilku lat mamy przyjemność wspierać tę cenną inicjatywę. Znów mogliśmy się podziwiać sporo uroczych zdjęć o tematyce morskiej. Po raz kolejny też mogliśmy laureatów konkursu zaprosić na Zaruskiego. W najbliższym sezonie popłyną z nami Mateusz Wilczewski, Amelia Beśka i Hanna Bzdeń. Gratulujemy! :)

Zwycięska fotografia autorstwa Mateusza Wilczewskiego

Zwycięska fotografia autorstwa Mateusza WilczewskiegoCieszy nas bardzo to, że młodzież garnie się do sztuki próbując swoich sił w tak wdzięcznej tematyce, jak morze i kojarzone z nim zjawiska i obiekty.
Cieszymy się też, że w maju będziemy mieli okazję, zabrać laureatów tego konkursu w rejs Zaruskim, by mogli zobaczyć świat przez obiektyw aparatu, również od strony wody.

II m. Amelia Beśka - fotografia pt. Nadzieja

II m. Amelia Beśka - fotografia pt. NadziejaII m. Amelia Beśka - fotografia pt. Spokój

II m. Amelia Beśka - fotografia pt. SpokójII m. Amelia Beśka - fotografia pt. Wzburzenie

II m. Amelia Beśka - fotografia pt. WzburzenieOrganizatorom konkursu, a w szczególności pani Basi Bielenkiewicz, gratulujemy inicjatywy i determinacji w organizacji tego przedsięwzięcia, trzymając równocześnie kciuki za przyszłe jego edycje :)

III m. Hanna Bzdeń

III m. Hanna Bzdeń

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo