Nadchodzące wydarzenia

Ambitne plany 2018

Przyszły sezon żeglarski zapowiada się bardzo ambitnie. Już mamy wstępny plan...Oprócz ambitnego zakresu prac technicznych, konserwacyjnych i weryfikacyjnych, mamy poważne plany żeglarskie i nowości organizacyjne. Z planów żeglarskich na specjalne miejsce zasługuje udział w przyszłorocznej edycji "The Tall Ships Races" na Morzu Północnym, szczególnie pierwszy etap z angielskiego Sunderland. Już 2 lata temu mieliśmy chęć pożeglować na wyspy, ale przeszkodziła nam skomplikowana usterka techniczna. Teraz należy nam się rewanż :). Chcemy także reprezentować Gdańsk w Międzynarodowym Dniu Hanzy, tym razem u naszych przyjaciół w Rostocku. Odbędzie się też kolejna edycja "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami", rejsy "Poznaj Generała" oraz testowe w ramach unijnego projektu "Baltic Pass - Maritime Heritage Tours". Planowana jest też współpraca z Łotyszami w ramach Programu "Erasmus +", ale o tym zdecydują losy łotewskiej aplikacji.

Wdrażany jest też system elektronicznej rezerwacji udziału w rejsie, który ma tę procedurę uczynić przyjazną i wygodną - ot, kilka kliknięć i już jesteście zamustrowani na rejs :)

Trzymajcie kciuki, by wszystkie te plany udało się zrealizować i wspólnie przeżyć wiele niezapomnianych żeglarskich przygód :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo