Nadchodzące wydarzenia

Tydzień w morzu dla każdego

Rejs zaczyna się 25.09. i trwa 7 dni. Otwarta formuła rekrutacji na Zaruskim nie zdarza sie często, więc warto z tej okazji skorzystać - popłyńcie z nami! :)Będzie to przedostatni pełnomorski rejs sezonu, w którym udział może wziąć każdy kto spełni wymogi organizacyjne. A wiele ich nie ma - jednym jest minimum wieku (15 lat), a drugim udział w kosztach organizacji rejsu.
Trasa rejsu, bliżej jego terminu, zostanie opracowana na podstawie prognoz pogody tak, by żeglowanie było optymalne. Zawsze staramy się jak najwięcej czasu spędzić w morzu, ale nie zabraknie też wizyt w urokliwych bałtyckich portach Skandynawii, zachodniej Europy czy wschodnich sąsiadów z Unii Europejskiej :)
Jak zapewne wiecie, trwa jubileuszowy, ogłoszony przez Polski Związek Żeglarski, "Rok Mariusza Zaruskiego". Nasza propozycja to idealna okazja, by wybrać się w rejs żaglowcem, którego powstaniu przyświecała idea wychowania morskiego Polaków, stworzona przed II wojną światową przez naszego Wielkiego Rodaka i pioniera jachtingu w Polsce.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Armatorskim pod adresem zaruski@sportgdansk.pl

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo