Aktualności

W międzynarodowym towarzystwie...

Jednym z punktów programu 2-dniowej konferencji, zorganizowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w ramach projektu "Baltic Pass MHT", był rejs Zaruskim.Spotkaliśmy się w gronie ok. 30 osób z Litwy, Niemiec, Danii, Szwecji i Polski, by dyskutować o kreacji żeglarskiego produktu turystycznego. Czy może być lepsza dla tego sceneria, niż rejs historycznym żaglowcem? :)
Pierwszy dzień warsztatów, goszczony był przez Ośrodek Kultury Morskiej, a oprócz partnerów projektu "Baltic Pass - Maritime Heritage Torus", udział wzięli przedstawiciele organizacji turystycznych, muzeów i organizacje żeglarskie, działające na rzecz upowszechniania dziedzictwa morskiego w swoich krajach.
W ramach kilku paneli tematycznych, odbyło się wiele wartościowych prezentacji i rozmów. Mamy nadzieję, że skutkować one będą wspólnymi działaniami w ramach naszego projektu oraz jego późniejszych owoców.
A drugiego dnia odbył się rejs, podczas którego w praktyce mogliśmy wszyscy dotknąć materii, o której wcześniej była mowa w warunkach biurowych :). Warto było :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo