Aktualności

And the Winner is..., czyli laureaci GSpŻ'17

Zgodnie z regulaminem, informujemy o wyborze uczestników III. edycji "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami".Otrzymaliśmy sporo bardzo budujących zgłoszeń od młodych ludzi. W znakomitej większości są to osoby zmotywowane, zaangażowane społecznie, zainteresowane żeglarstwem i mające z nim różnorodne doświadczenia – od sportowych po podróżnicze.
Z uwagi na perspektywę ambitnego (i w planach zwycięskiego) udziału w regatach „The Tall Ships Races”, komisja brała pod uwagę kwalifikacje żeglarskie i motywację sportową, a także wartość prezentacji/opracowania przygotowanego przez kandydata.
Z przyjemnością informujemy, iż zgodnie z tymi kryteriami, uczestnikami III. edycji „Gdańskiej Szkoły pod Żaglami”, są:
 1. Michał Bajerski
 2. Kaja Górska
 3. Jan Modrzyński
 4. Daniel Jarzymowski
 5. Iga Budzyńska
 6. Julia Naczke
 7. Jakub Cendrowski
 8. Karol Kilian
 9. Marta Kossakowska
 10. Marta Krawczyńska
 11. Michał Pobrucki
 12. Maja Wiśniewska
 13. Witold Krautsztrung
 14. Tomasz Ufniarski
 15. Ada Lewandowska
 16. Maria Lipińska
Wszystkim osobom, które złożyły aplikację serdecznie dziękujemy i - niezależnie od wyników rekrutacji - gratulujemy zainteresowań, życiowej postawy i ścieżki, którą kroczycie, by realizować swoje zamierzenia i spełniać marzenia. Tak trzymać! :)

Laureatów prosimy teraz o sprawne zajęcie się samodzielną organizacją podróży powrotnej z Turku. Jak sugerowaliśmy w regulaminie, dobrym wyborem może być oferta taniego lotu linii Wizzair z Turku do Gdańska 20.07.2017 o godz. 13:05

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo