Aktualności

Pomyślny final WOŚP

Za nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z naszym aktywnym udziałem.Na rzecz orkiestry zlicytowano zestaw pamiątek, którego główną atrakcją był fragment dębowej planki poszycia burt z czasów budowy statku. Wszystkim osobom biorącym udział w licytacji dziękujemy za zaangażowanie w to szlachetne dzieło i zainteresowanie gdańskim żaglowcem.
Zwycięzcą aukcji zorganizowanej przez Miasto Gdańsk, został Paweł Janowski z Kutna. Dzięki jego determinacji, zbiórka WOŚP wzbogaciła się o ponad 700 zł - dziękujemy! :)

Jak sam o sobie mówi:
"Cztery lata temu zacząłem pływać na jachtach morskich a rok temu zdałem na jachtowego sternika morskiego. Kocham morze i jachty z duszą. Zaruski zafascynował mnie i zakochałem się w Nim od pierwszego wejrzenia. Raz byłem na pokładzie, ale chętne z wielką radością wrócę, by go podziwiać. Nie ukrywam, że moim marzeniem jest kiedyś popłynąć pod jego skrzydłami. [...] Fajnie że mogę pomóc WOŚP i przy okazji dostać najcenniejszą pamiątkę jaką mógłbym sobie wymarzyć, kawałek najpiękniejszej historii polskiego żeglarstwa. A patron jachtu gen. Mariusz Zaruski jest dla mnie wzorem. Dziękuje i pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia na pokładzie"

Ujmująca motywacja - serdecznie dziękujemy i - również mamy taką nadzieję - do zobaczenia! :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo