Nadchodzące wydarzenia

ABC Żeglarstwa - jak zawsze wiosną

Akademia Żeglarska Zaruskiego zaprasza na wiosenną edycję kursu podstaw wiedzy żeglarskiej. Do zobaczenia na pokładzie gdańskiego żaglowca! :)Jak co roku wiosną rozpoczynamy zasadnicze przygotowania do sezonu. Zarówno pod względem technicznym i promocyjnym, jak i edukacyjnym - rusza kolejna edycja kursu "ABC żeglarstwa".
Przez kilka dni będziemy spotykać się na pokładzie gdańskiego żaglowca, by zgłębiać tajniki wiedzy z historii żeglarstwa, specyfiki życia na jachcie, podstaw nawigacji i meteorologii czy bezpieczeństwa żeglugi. Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym jednodniowym rejsie na STS „Generał Zaruski”.
Bezpłatne zajęcia będą się odbywać na żaglowcu zacumowanym przed siedzibą Narodowego Muzeum Morskiego na Ołowiance, a dokładnie przed dziobem statku-muzeum "Sołdek". Poniżej znajdziecie mapkę, by łatwiej było Wam do nas trafić.

Im bliżej będzie terminu rozpoczęcia kursu, będziemy Was informować o programie zajęć oraz sposobie zgłoszenia swojego udziału. Obserwujcie nasze ogłoszenia na stronie i profilu Facebook, a na pewno nie umknie Wam ta oferta :).

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo