Aktualności

OLPI spodobało się żeglarstwo :)

Za nami kolejny rejs z młodzieżą oliwskiego Ogólnokształcącego Liceum Programów Indywidualnych.Pierwszy raz popłynęli z nami w maju, a teraz, wkrótce po rozpoczęciu nowego roku szkolnego, zgłosili się z propozycją zorganizowania kolejnego rejsu, dla kolejnej załogi. Cieszy nas to, że wracają do nas ci, którzy raz postawili nogę na Zaruskim :).
Rejs jednodniowy to świetna okazja do poznania gdańskiego jachtu, jego historii, dzieła odbudowy i - co najważniejsze - uroków spędzania czasu pod jego żaglami :). Taki krótki rejs pozwala odkryć w sobie skłonności do żeglarstwa lub po prostu wodnych form aktywności. A tych którzy takich predylekcji nie mają, nie wystawi na zbyt ciężką próbę ;). Jest go też stosunkowo łatwo zorganizować - wymaga mało czasu i minimalnych nakładów finansowych.

Jeśli interesuje Was żeglarstwo, urzekła Was historia tej wyjątkowej jednostki i jej patrona, chcielibyście spróbować swoich sił jako załoga tradycyjnego żaglowca, zgłoście taką potrzebę swoim nauczycielom lub dyrekcji szkoły. My czekamy i zapraszamy :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo