Aktualności

Nowości na stronie

Na naszej stronie pojawiły się nowości. Być może nie zostałyby od razu zauważone, więc je teraz obwieścimy.

Niektóre to drobiazgi, jak np. mapka obrazująca miejsce "domowego" cumowania Zaruskiego przed siedzibą Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Ale jest też nowy rozdział, którego pisanie rozpoczęli nasi załoganci, a który na pewno będzie się rozwijał. Mam na myśli "Księgę Gości".
A zatem:
» Mapka
Dostępna jest w menu "Żaglowiec" u dołu artykułu i pokazuje miejsce cumowania Zaruskiego w czasie postoju w swym porcie macierzystym. Przypomnijmy - cumuje on przy wyremontowanym nabrzeżu, przed siedzibą Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku na Ołowiance, a dokładnie przed dziobem legendarnego SS "Sołdek".
Mapka cumowania

» Logotypy i elementy graficzne
To dostępny w menu "Projekt" zbiór różnych znaków i elementów graficznych, które są składnikami systemu identyfikacji naszego przedsięwzięcia. Od czasu początków odbudowy żaglowca pod hasłem "Gdańsk ratuje żaglowiec" (dobór czcionki oraz projekt logotypu, stworzyła Anna Krawczyk ze Stowarzyszenia "Edukacja pod Żaglami"), aż po czasy obecne, gdzie posługujemy się logo statku i różnych form jego aktywności. Zgodnie z treścią artykułu, którym opatrzyliśmy ten zbiór, każdorazowe użycie któregokolwiek z udostępnionych elementów, prosimy z nami uzgadniać.
Logotypy i grafika

» Księga Gości
Dostępna w menu "Rejsy", zawiera publikacje będące efektem naszej wspólnej edukacyjnej misji. Za każdym razem, gdy po zakończonym rejsie, choćby nawet parugodzinnym, otrzymujemy takie opinie, jest nam niezmiernie miło i chcemy podzielić się z Wami przekonaniem o tym, jak cenna i wiecznie żywa jest idea kształcenia morskiego i żeglarskiego młodych Polaków, stworzona przez gen. Mariusza Zaruskiego.
Księga Gości

Pamiętajcie więc o tych nowych narzędziach i informacjach, gdy będą potrzebne :)


» Szukaj

» Pogoda

» Wideo