Aktualności

Tall Ships Regatta - pierwsze zwycięstwo! :)

Dziś STS "Generał Zaruski" rozpoczyna swój start w regatach STI. Ale w sobotę gdańska ekipa odniosła swój pierwszy spektakularny sukces, zdobywając tytuł najlepszej załogi na paradzie w Kłajpedzie :)To dla nas ogromna niespodzianka i pierwszy taki sukces w "gdańskiej historii" Zaruskiego :).
Wszystko dzięki pomysłowości naszej młodej załogi, która popisała się kreatywnością i przy wykorzystaniu mundurów galowych, sztucznych wąsów, bród, brwi i pirackich opasek na oko, stworzyła naprawdę niezwykłe widowisko. A w samej paradzie zrobili dodatkowo odpowiednio wiele szumu i w ten sposób odnieśli tak znaczący sukces :).Teraz trzymamy kciuki za tryumf w samych regatach do Szczecina. Nabraliśmy apetytu, a co! :).
Pamiętajcie, że wyczyny załogi oraz żaglowca możecie śledzić on-line za pomocą serwisu Marine Traffic.com, którego zadokowany moduł, jest dostępny na naszej stronie głównej.

AHOJ

P.S. Na zdjęciach poniżej możecie też zobaczyć nowe pokrowce na żagle, oraz pierwsze stawianie nowego żagla, tzw. balon-foka, którego będziemy wykorzystywać przy słabych wiatrach. Nowe wyposażenie udało się zakupić ze środków ubiegłorocznej zbiórki publicznej. Dziękujemy :)


» Szukaj

» Pogoda

» Wideo