Aktualności

Gdańska Szkoła pod Żaglami - laureaci!

Zgodnie z regulaminem, dziś przypada ostateczny termin ogłoszenia wyników procesu rekrutacji na rejs w ramach I. edycji "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami".

Z przyjemnością zatem informujemy, iż wyłoniona została dwunastka szczęśliwców z gdańskich szkół, którzy popłyną z nami w ten wyjątkowy rejs. Teraz mogą spokojnie szykować się do wakacji, które dla nich będą miały bardzo egzotyczny finał :).
Bardzo cieszy nas wysoki poziom zgłoszeń. Lektura listów motywacyjnych była naprawdę zajmująca. Wśród wybranej grupy są osoby, które mają już za sobą żeglarskie doświadczenia, pasjonaci wodnych i żeglarskich sportów oraz form rekreacji, jak również osoby, które po prostu zachwyciła historia "Generała Zaruskiego", które jako związani ze swym miastem Gdańszczanie, czują potrzebę bliższego kontaktu z morzem. Ot, taka melodia w duszy gra... :). Cieszy nas ten plon niezmiernie i wierzymy, że wróciwszy z tej wyprawy wszyscy będziemy tak szczęśliwi jak widoczna na zdjęciu ekipa naszego ubiegłorocznego rejsu do Lubeki, gdzie też wyruszyła gromadka obcych sobie osób, a wróciła niemal rodzina :).Oto lista 12 laureatów naszego konkursowego trybu rekrutacji na rejs I. "Gdańskiej Szkoły pod Żaglami" z Londynu do Gdańska:

» Kajetan Biedrzycki
» Marta Borkowska
» Magdalena Brzezińska
» Wiktoria Jóźwiak
» Jan Klepaczko
» Olga Kolczyńska
» Aleksander Lickiewicz
» Wiktoria Morawska
» Kamil Muszkiewicz
» Krzysztof Wasilewski
» Maria Weiher
» Zofia Ziółkowska

Wymienionym osobom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z Biurem Armatorskim pod adresem ,
celem dopełnienia pozostałych formalności i nawiązania osobistego kontaktu dla sprawnej i niezawodnej komunikacji.
Sugerujemy także, by już powoli zacząć zajmować się kwestią samodzielnego dotarcia załogantów do Londynu (im wcześniej kupicie bilety, tym będą one tańsze :)).

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo