Aktualności

"Pola nadziei" zakwitły na Pomorzu...

W niedzielę 26.04.2015 r. całe Pomorze, a w tym Gdańsk, zakwitło żonkilami, a ludzie otworzyli swoje serca i portfele, by wesprzeć szlachetne dzieło Fundacji Hospicyjnej.I choć wszyscy obawiali się niepomyślnych prognoz pogodowych, widać że Opatrzność wsparła to przedsięwzięcie, przez cały dzień było pogodnie i słonecznie, a dopiero wieczorem nastąpiła burzowa pointa.
STS "Generał Zaruski" wypłynął rano w kilkugodzinny rejs, ze specjalnymi gośćmi na pokładzie. Osoby te wykupiły cegiełki wymiernie wspierając finansowo Fundację i jej działalność. Po powrocie byliśmy przywitani przez orkiestrę reprezentacyjną Morskiego Oddziału Straży Granicznej, a gdański żaglowiec został udostępniony do zwiedzania, przez co również można było wesprzeć akcję "Pola nadziei".

Było nam niezmiernie miło, iż mogliśmy wziąć w tym udział. Wszystkim nam udzieliła się atmosfera pomocy i okazania empatii podopiecznym Fundacji i każdy jak tylko mógł, czynił starania by wszystko jak najlepiej się udało.

WIELKIE brawa i podziękowania należą się młodzieży, która w żółtych koszulkach, z naręczami żonkili, była niemal wszędzie, również na Zaruskim. To bezcenna pomoc i dar serca, którym młodzi ludzie wystawiają sobie bardzo ładną ocenę.

Wszystkim wolontariuszom, organizatorom i uczestnikom, dziękujemy za współpracę, gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!!! :):):)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo