Nadchodzące wydarzenia

Wypłyń Zaruskim na "Pola nadziei"

W niedzielę 26.04. zakwitną w Gdańsku "Pola nadziei" - największa na Pomorzu akcja charytatywna na rzecz wsparcia bezcennej działalności hospicjów.Tym razem, wyjątkowo, przyszłe wydarzenie publikujemy w aktualnościach, bo tej wagi akcji należy się honorowe miejsce.
W niedzielę 26.04. zakwitną w Gdańsku "Pola nadziei" - największa akcja charytatywna mająca na celu pomoc pomorskim hospicjom - pacjentom i ich rodzinom.
I choć cała akcja trwa o wiele dłużej, to finał odbędzie się właśnie w niedzielę 26.04.2015. W Gdańsku, poza kwestą prowadzoną przez wolontariuszy wręczających żonkile w podziękowaniu za datki, Fundacja Hospicyjna organizuje szereg atrakcji min. na Targu Węglowym i na Długim Pobrzeżu. Jedną z nich jest Rejs charytatywny na żaglowcu "Generał Zaruski" od godziny 10.00 do 14.00, a po powrocie - zwiedzanie jednostki do godz. 17.00.

Fundacja Hospicyjna gorąco zachęca do zakupu biletów-cegiełek, stanowiących bezcenne wsparcie dla hospicjów, a nagrodą jest wyjątkowa żeglarska przygoda (stawianie żagli, sterowanie, asekurowane wejście na maszt i widok z ok. 30 metrów wysokości oraz poczęstunek - micha Wilka Morskiego). Uczestnicy otrzymają też okolicznościowe certyfikaty i rejsowe pamiątki.

Koszt jednego biletu wynosi 300 zł i pokrywa 3 dni opieki nad 1 pacjentem w Hospicjum domowym im. ks. E. Dutkiewicza. Liczba miejsc na żaglowcu jest ograniczona i o udziale w rejsie decyduje kolejność zgłoszeń.
Wypływamy o godz. 10:00 z Targu Rybnego vis za vis hotelu Hilton, a wracając zostaniemy powitani przez Orkiestrę Morskiego Oddziału Straży Granicznej i żeglarskiego mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza.

Kontakt do organizatora: Anna Kobylska, tel. 606-169-180

Zachęcamy do zaangażowania się w to szlachetne dzieło - niech "Pola nadziei" zakwitną w tym roku wyjątkowo kolorowo!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo