Aktualności

Zaruski wśród przyjaciół na Boat Duesseldorf

Dzięki osobistemu zaangażowaniu jednego z naszych przyjaciół żeglarzy Adama Walczukiewicza, mieliśmy okazję pojawić się na "Boat 2015" w Duesseldorfie.

Adam Walczukiewicz na stoisku "South Baltic Coast"

Adam Walczukiewicz na stoisku "South Baltic Coast"O tym jak ogromna i okazała jest to impreza świadczyć może choćby fakt, że trwa prawie 10 dni. Na nieprzebranej przestrzeni swoje stoiska i pokazy organizuje wszystko co żyje na wodzie, z wodą, pod wodą, z wody i około wody.
Miłośników wodnych sportów o zawrót głowy mogła przyprawić oferta sprzętu, prezentowana w niemal naturalnych dla dyscypliny warunkach - na każdej hali stały baseny wyposażone w niezbędny ekwipunek i każdy mógł spróbować tych atrakcji. W jednej z hal urządzono nawet kawałek górskiej rzeki :).

W tym doborowym towarzystwie i zachwycających okolicznościach, dzięki uprzejmości i osobistemu zaangażowaniu jednego z naszych przyjaciół żeglarzy Adama Walczukiewicza, mieliśmy okazję gościnnie pojawić się na stoisku transnarodowej marki "South Baltic Coast". Zarówno oferta gospodarzy jak i nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Hitem stoiska okazał się wydany w trzech językach przez Związek Miast i Gmin Morskich "Przewodnik po portach i przystaniach morskich polskiego wybrzeża". Dostępne za darmo a fachowo i kompleksowo opracowane kompendium wiedzy dla turystów i żeglarzy, miało nie lada wzięcie.
Pojawiło się też wiele instytucji, firm turystycznych i organizatorów kwalifikowanego wypoczynku dla dzieci młodzieży, zainteresowanych rejsami na Zaruskim. Mamy nadzieję, że przekazane kontakty zaowocują w przyszłości ciekawymi przedsięwzięciami żeglarskimi.

Adamowi serdecznie dziękujemy za pomysł i realizację oraz godne reprezentowanie gdańskiego żaglowca podczas tej znakomitej imprezy.

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo