Aktualności

Foto-konkurs "Morskie Impresje" rozstrzygnięty!

Konkurs fotograficzny "Morskie Impresje" został rozstrzygnięty. Cieszymy się, że młodzież tak zręcznie potrafi wykorzystaćaparat fotograficzny i nadmorski urok Gdańska.

Finał IX Pomorskiego Konkursu Fotograficznego „Morskie Impresje” odbył się 25 listopada 2014 r. Przypomnijmy iż jego organizatorami byli: Gimnazjum nr 19 w Gdańsku, Urząd Miejski w Gdańsku, JKMW „Kotwica” w Gdyni oraz MOSiR w Gdańsku.
Po przywitaniu gości zabrał głos przewodniczący jury Pan Andrzej Radomski z Biura Prezydenta Gdańska ds. Sportu, który ciepło wyrażał się o pasji młodych fotografików i chwalił poziom artystyczny zgłoszonych prac. Następnie wręczono laureatom nagrody. Kapitan Jerzy Brezdeń zaprosił sześciu laureatów na rejs po Zat. Gdańskiej, ufundowany przez Komandora JKMW „Kotwica” Edwarda Kinasa, a Piotr Królak oficer programowy STS „Generał Zaruski”, wręczył laureatom zaproszenia na rejs gdańskim żaglowcem. Rejsy odbędą się w maju 2015 r. Wiosną zorganizowane zostaną także warsztaty fotograficzne dla wszystkich uczestników konkursu.
Poniżej możecie obejrzeć konkursowe prace i kilka zdjęć z samej uroczystości.
Zwyciężył Kacper Buczyński z Gimnazjum nr 21, przed Julią Wołoszyk z Gimnazjum nr 19 i Adą Kalinowską z Gimnazjum nr 16.

Organizatorom gratulujemy inicjatywy i determinacji, a młodym artystom - ich osiągnięć. Tak trzymać! Do zobaczenia na pokładzie Zaruskiego! :)


Kacper Buczyński

Kacper Buczyński


Kacper Buczyński

Kacper Buczyński


Kacper Buczyński

Kacper Buczyński


Julia Wołoszyk

Julia Wołoszyk


Ada Kalinowska

Ada Kalinowska» Szukaj

» Pogoda

» Wideo