Aktualności

Dobre wieści dla MAST - to jeszcze nie koniec :)

Znalazło się jeszcze miejsce na przedłużenie projektu M.A.S.T do wiosny 2015 r. To dla nas bardzo dobra wiadomość.

Jak się dowiedzieliśmy od Anny Turnik-Pieciun, zarządzającej projektem M.A.S.T w gdańskim MOSiR, w ostatnich dniach, decyzją Komitetu Sterującego Programu "Południowy Bałtyk", projekt M.A.S.T. zostanie przedłużony do 30 kwietnia 2015r. - Projekt kontynuować będzie MOSiR, Uniwersytet w Kłajpedzie oraz nowy partner - Szkoła Handlowa w Roskilde (Dania). Głównymi działaniami podczas przedłużenia jest rozszerzanie sieci współpracy w ramach MAST Association, planowanie dalszej współpracy po zakończeniu projektu, w tym poszukiwanie nowych partnerów projektowych oraz prace nad przygotowaniem nowego projektu w ramach Programu "Południowy Bałtyk 2014-2020".
Można by powiedzieć, że "stare" da początek "nowemu", a nasza żeglarska aktywność w ramach unijnych programów, zachowa ciągłość. Korzystając ze wsparcia "starego" programu jeszcze do wiosny, będziemy mogli przygotować kolejne aplikacje i doczekać do nowych konkursów w ramach kolejnej edycji "Południowego Bałtyku" na przyszłe lata.
Pozwoli nam to także utrzymać i rozwinąć współpracę z cennymi partnerami, których nie chcielibyśmy stracić.

Tak więc choć nie wprost żeglarsko, to jednak z pożytkiem dla przyszłych tego typu działań, będziemy jeszcze do wiosny działać w ramach projektu M.A.S.T. Trzymajcie kciuki! :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo