Aktualności

Zapraszamy na Targi!!!

Gdańskie Targi Turystyczne zapraszają codziennie od godz. 10 do 18. Stanowiska STS "Generał Zaruski" szukajcie na stoisku MOSiR w Gdańsku.

Ponad 10 tysięcy odwiedzających z kraju i zagranicy, ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy, wśród wystawców: narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne, baza turystyczna, przewoźnicy. A ponadto Konkurs o Medal Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt turystyczny, katalog, serwis www, kampanię promocyjną. Wśród atrakcji dla publiczności konkursy, kuchnie regionalne, pokazy.

Na stoisku MOSiR zaś, jak przystało na organizatora aktywności sportowo-rekreacyjnej, możecie zagrać w siatkówkę, piłkarzyki, poznać sprzęt i ratowników z gdańskich kąpielisk, obejrzeć pokazy ich sprawności i umiejętności. Nieodłącznym składnikiem oferty MOSiR jest co roku Zaruski. Na naszym stoisku możecie zobaczyć trochę pamiątek z żaglowca, zapoznać się z planami na najbliższy sezon, poczęstować się folderem, wlepką, pocztówką, a uczestnicy aktywności mogą liczyć na upominek z logo gdańskiego żaglowca.

Zapraszamy!!!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo