Aktualności

Ogłaszamy wiosnę!!! Gdańskie Targi Turystyczne

Jako że zima dała nam się wszystkim we znaki i nieco opóźniła przygotowania do sezonu żeglarskiego, postanowiliśmy nieco wiosnę ośmielić i wczoraj zdemontowaliśmy ochronny pokrowiec na Zaruskim.

Wygląda na to że aura zrozumiała naszą aluzję i dziś w pierwszym pogodnym i ciepłym dniu, prace na pokładzie (i nie tylko) nabrały tempa.
Taka pogoda stała się też stosowną oprawą kolejnej edycji Gdańskich Targów Turystycznych, w których co roku uczestnicząc, rozpoczynamy sezon promocji STS Generał Zaruski. Ten rok jest wyjątkowy, bo targi po raz pierwszy odbywają się w nowej okazałej siedzibie MTG SA (w sąsiedztwie stadionu PGE Arena), a my tym razem w świeżo wydrukowanych materiałach informacyjnych nie mówimy o odbudowie Zaruskiego, tylko o tym że “Obieramy nowy kurs” (takie jest hasło na ten sezon).Zapraszamy Was bardzo serdecznie na okazałe stoisko MOSiR w hali C (w strategicznej lokalizacji, obok sceny), gdzie oprócz wielu atrakcji sportowych i rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku, możecie dowiedzieć się o żeglarskich planach STS Generał Zaruski (i zobaczyć kilka pamiątek z jachtu).

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo