Aktualności

ZMiGM kontynuuje zbiórkę publiczną...

Z radością pragniemy zakomunikować, iż staraniem armatora oraz Związku Miast i Gmin Morskich, udało się otrzymać zgodę Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na kontynuację zbiórki publicznej.

Jak pamiętacie ZMiGM w ostatnich latach prowadził intensywną promocję projektu „Gdańsk ratuje Żaglowiec” oraz zbiórkę środków na rzecz odbudowy Zaruskiego i pewnie wielu z Was, mając okazję, wsparło ten szlachetny cel. Ale tym razem poszliśmy dalej. Chcąc zapewnić Zaruskiemu długą, zdrową i bezpieczną morską służbę, oraz pozostać wiernymi idei wychowania morskiego gen. Mariusza Zaruskiego, kontynuujemy zbiórkę środków na finansowanie szkolenia morskiego i żeglarskiego dzieci i młodzieży.


Dzięki temu każda osoba czy instytucja, której bliska jest organizacja tej pożytecznej działalności, będzie mogła wesprzeć ten cel. Z zebranych środków finansowany będzie zakup paliwa, wyżywienia dla uczestników rejsów, zakup pomocy dydaktycznych i innych potrzebnych materiałów eksploatacyjnych oraz sprzętów.
Zbiórka jest kontynuowana do końca października 2014 i w dalszym ciągu ma tylko formę dobrowolnych wpłat na specjalnie stworzony i obsługiwany przez ZMiGM rachunek bankowy o numerze
85 1440 1345 0000 0000 1150 2218
z dopiskiem „Szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży”.
Liczymy na to iż nasza inicjatywa znajdzie przychylny odzew, a Stowarzyszeniu Związek Miast i Gmin Morskich dziękujemy za zaangażowanie i oddanie sprawie kształcenia morskiego młodych Polaków na zasłużonej i odbudowanej jednostce „Generał Zaruski”.

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo