Aktualności

HENRI LLOYD z Zaruskim!!!

Projekt odbudowy naszego Generała wzbogacił się w ostatnich dniach o bardzo cennego partnera.

Na finiszu odbudowy i w przededniu eksploatacji, dołączył do nas renomowany producent odzieży żeglarskiej, firma Henri Lloyd. Dzięki czemu stała załoga STS Generał Zaruski, została ubrana w doskonałe sztormiaki Race JKT oraz Ocean Explorer.


Marka odzieży Henri Lloyd od 50 lat jest znana wśród żeglarzy z całego świata, którzy cenią jej niezawodność w ekstremalnych warunkach. W ubraniach Henri Lloyd o zwycięstwo walczyło wiele znakomitych załóg regat m.in. Pucharu Ameryki, Withbread Round The World Race, Volvo Ocean Race, Race2000. Startowała w nich również polska ekipa na olimpiadzie w Pekinie. Każdy nowy produkt, zanim trafi do sprzedaży jest testowany w najtrudniejszych warunkach przez członków żeglarskich załóg.

Założycielem firmy Henri Lloyd jest Polak Henryk Strzelecki, żołnierz polskiej armii, osiadły po wojnie w Wielkiej Brytanii, wyróżniony przez angielską królową m.in. odznaczeniem Member of the British Empire. Czynnie angażujący się w działalność polskiej emigracji, nagradzany za wkład w promocję Polski, jest wspaniałym przykładem polskiego sukcesu i patriotyzmu. Idea powstania Żaglowca Generał Zaruski, przyświecająca gen. Mariuszowi Zaruskiemu w jego patriotycznej działalności, pięknie łączy się z historią i misją Henryka Strzeleckiego.

Dziękujemy za wsparcie i pozdrawiamy!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo