Aktualności

Kontrakt na ostatni etap odbudowy jednostki już podpisany

Z największą radością informujemy, iż wczoraj w siedzibie armatora, MOSiR w Gdańsku, podpisana została umowa na realizację ostatniego etapu odbudowy jednostki.

Kontrakt obejmuje wybudowę wnętrza wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami, pokładówkami, wyposażeniem kadłuba oraz pokładu.
Z największą radością informujemy, iż wczoraj w siedzibie armatora, MOSiR w Gdańsku, podpisana została umowa na realizację ostatniego etapu odbudowy jednostki. Kontrakt obejmuje wybudowę wnętrza wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami, pokładówkami, wyposażeniem kadłuba oraz pokładu.
Wykonawcą tego zadania będzie dobrze wszystkim znana firma Complex Jacht, która obecnie kończy remont kadłuba. Jakość prac prowadzonych na jednostce wystawia jej najlepsze referencje, co wielokrotnie znajdowało potwierdzenie w opiniach odwiedzających kadłub żeglarzy, szkutników, inspektorów nadzoru technicznego i PRS. Przypomnijmy, że przetarg na wykonanie tego zamówienia został ogłoszony w czerwcu, a firma Complex Jacht była jedyną która złożyła w wymaganym terminie ofertę.
Wartość kontraktu to niemal 2, 3 mln zł – tyle ile wyniósł remont kadłuba. Prace zgodnie z umową mają potrwać 12 miesięcy, ale liczymy na to, że szkutnikom uda się zakończyć je wcześniej, by Zaruski mógł jeszcze w przyszłym sezonie wrócić do morskiej służby.
Oto wizualizacje kabiny nawigacyjnej z mesą rufową oraz kubryku załogi, wykonane przez firmę ShipService:

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo