Aktualności

Zaruski gra z WOŚP!!!

Wzorem lat ubiegłych przyłączyliśmy się do szlachetnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I znów mamy dla Was cenne propozycje.

Tegoroczne dary na rzecz WOŚP są wyjątkowo atrakcyjne. Bo też i okoliczności są po temu odpowiednie - Zaruski jest już odbudowany i ma za sobą pierwszy żeglarski sezon, w którym na Bałtyku zrobił 6.000 mil morskich. Czyż może być lepszy prezent niż zaproszenie na rejs?
Mamy nadzieję że nasze tegoroczne propozycje okażą się wartościowymi zdobyczami dla przyszłych zwycięzców aukcji i nasz skromny wkład przyniesie korzyść tej ważnej społecznie inicjatywie, jaką jest WOŚP. Tym razem na aukcje trafiły dwa zestawy:
  • Pamiątkowa cegiełka wykonana ręcznie z fragmentu oryginalnej planki poszycia burt (wraz z pakietem upominków), oraz...
  • Zaproszenie na rejs na pokładzie STS Generał Zaruski (również z pakietem pamiątek)

Aukcje znajdziecie tu:

Rejs Zaruskim

Pamiątkowa cegiełka

Sami odbudowaliśmy Zaruskiego korzystając z pomocy wielu osób i instytucji, prowadząc zbiórkę publiczną, dlatego dobrze rozumiemy potrzebę wsparcia w tego typu przedsięwzięciach. Cieszymy się, że możemy przyłączyć się do Orkiestry i zagrać wspólnie kilka cennych akordów. Oczywiście będzie to możliwe tylko dzięki Wam – jeśli weźmiecie udział w aukcji i tym sposobem okażecie gest zarówno dziełu WOŚP jak i wobec STS Generał Zaruski.

Powodzenia!

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo