Aktualności

MAST w gdańskim EduParku

Mieliśmy okazję wziąć udział w europejskiej imprezie promującej projekty realizowane w ramach Programu Współpracy Transgranicznej "Południowy Bałtyk 2007-2013".

18. września w gdańskim EduParku działającym na terenie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. 3 Lipy 3, pokazały się wszystkie liczące się projekty unijne realizowane w ramach PWT "Południowy Bałtyk 2007-2013". Nie mogło nas w tym towarzystwie zabraknąć. Wystawiliśmy tam okazałe stoisko ze wszystkimi pamiątkami i gadżetami MAST, a także materiałami poświęconymi "Generałowi Zaruskiemu". Część z tych przedmiotów trafiła w ręce zwiedzających jako nagrody w konkursach marynistycznych jakie zorganizowaliśmy na stoisku. Wśród uczniów gdańskich szkół średnich znalazło się całkiem sporo osób, które już miały do czynienia z żeglarstwem. Mamy nadzieję że innych też udało się tym zainteresować. Na finiszu swego biegu projekt MAST zaprezentował się bardzo atrakcyjnie i został owacyjnie przyjęty. Niech będzie to dobry znak dla przyszłych działań w tym czy innych programach :).

Dziękujemy naszym żeglarskim wolontariuszom - Natalii i Pawłowi, za pomoc w organizacji wystawy i zabawy na stoisku. Nikt lepiej nie potrafi opowiadać o rejsach MAST, niż ich uczestnicy :)

» Szukaj

» Pogoda

» Wideo